Elbląg to Ty. Witold Wróblewski przedstawił szczegóły swojego programu wyborczego [film]

2018-09-27 22:01:32(ost. akt: 2018-09-27 22:39:27)

Autor zdjęcia: Arkadiusz Kolpert

Elbląg to Ty. To hasło wyborcze obecnie urzędującego prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, który w październikowych wyborach samorządowych powalczy o reelekcję. W czwartek wieczorem wraz kandydatami na radnych KWW Witolda Wróblewskiego zaprezentował szczegóły swojego programu wyborczego.
Program wyborczy Witolda Wróblewskiego to sześć głównych kierunków: radosne dziecko, spełniona młodzież, szczęśliwy rodzic, zadowolony pracownik, bezpieczny senior i usatysfakcjonowany mieszkaniec.

Podczas czwartkowej (27.09) konwencji wyborczej szczegóły programu wyborczego, oprócz prezydenta Wróblewskiego, przedstawiali także kandydaci na radnych KWW Witolda Wróblewskiego z pierwszy miejsc w poszczególnych okręgach: Iwona Mikulska, Edward Pietrulewicz, Krzysztof Konert, Marek Osik oraz Marek Burkhardt (zajmuje drugie miejsce na liście KWW Witolda Wróblewskiego w okręgu nr 4).

Witold Wróblewski przypomniał, że startuje z jedynego komitetu obywatelskiego, jaki bierze udział w wyborach samorządowych w Elblągu.
— Nie są dla nas najważniejsze szyldy partyjne, dla nas najważniejszy jest Elbląg, sprawy naszego miasta, tak naprawdę naszą partią jest Elbląg — mówił. — Wspólnie przygotowaliśmy, na podstawie różnych spotkań z mieszkańcami i naszymi kandydatami, program, który nazwaliśmy "Programem na szóstkę". Wychodzimy do naszych mieszkańców z hasłem "Elbląg to Ty". Każdy z nas mieszka w Elblągu, utożsamiamy się z Elblągiem i nasz program dotyka każdego mieszkańca: od dziecka po seniora. Program jest bardzo realistyczny.

Kolejny tydzień kampanii wyborczej w Elblągu powoli dobiega końca. Już w niedzielę na www.dziennikelblaski.pl podsumowanie tego, co działo się w ostatnich siedmiu dniach. Zapraszamy!