Casting do grupy teatralnej Nietentego

2018-10-01 07:36:35(ost. akt: 2018-10-01 07:48:10)

Autor zdjęcia: Włodzimierz Wawro

Chcesz poznać ciekawych i kreatywnych ludzi? Marzysz o aktorstwie? Myślisz, że teatralna scena to miejsce dla Ciebie? A więc... rozpocznij przygodę z teatrem! W najbliższy czwartek (4.10) odbędzie się casting do grupy teatralnej Nietentego działającej przy Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Casting ruszy o godz. 15.
Grupa Nietentego działa przy elbląskim teatrze od pięciu lat. Zdobywała wiele nagród na ogólnopolskich festiwalach i przeglądach teatralnych. Jej opiekunem jest aktor Piotr Boratyński. Jak podkreśla, prowadzi grupę w kierunku teatru ruchu, tym samym koncentrując się na pracy nad ciałem. Młodzi ludzie pod okiem Piotra Boratyńskiego „dotykają teatru”, uczą się pokonywać stres, zdobywają nowe umiejętności, pracują nad realizacją spektaklu, a przede wszystkim dobrze się bawią... bo w trakcie zajęć panuje radosna i twórcza atmosfera! W ubiegłym sezonie grupa zrealizowała poruszający spektakl „Grzech myśli”.

Garść szczegółowych informacji o castingu:
Dla kogo? Młodzież i dorośli w wieku od 13 do 25 lat;
Kiedy? 4.10.2018;
O której godzinie? 15.00 - max do 20.00 (lub wcześniej, w zależności od ilości kandydatów);
Gdzie? - Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu - duża scena (uwaga, zbiórka wszystkich kandydatów przy wejściu na małą scenę)
Co przygotować? Należy przygotować dowolny tekst (wiersz lub prozę) w dowolnych dwóch różnych interpretacjach.

— Jest to jedyny z terminów castingu w całym roku, dlatego nie przegap tej daty! — apelują organizatorzy.