Jedyny taki Sylwester

2018-10-10 14:56:54(ost. akt: 2018-10-10 15:11:28)   Artykuł sponsorowany
Niezapomniana zabawa, fantastyczny anturaż Sali Bankietowej, muzyka na żywo oraz wyborne menu. Wystrzałowe przywitanie Nowego Roku pokazem sztucznych ogni zapewni impreza sylwestrowa w nowo wybudowanym Hotelu Nowa Holandia. Zapraszamy na Bal na 100 Par!
Pierwszą, wyjątkową imprezą, która niejako zainauguruje Hotel będzie impreza Sylwestrowa: Bal na 100 Par. Pragniemy, aby zabawa Sylwestrowa w Hotelu Nowa Holandia, która w tym roku odbędzie się pod nazwą Bal na 100 Par, została zapamiętana przez Państwa na lata. Stąd nasza dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły.

Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczne menu, w którym obok tradycyjnych, dań kuchni staropolskiej znajdą się też potrawy zaserwowane w nowej odsłonie – tak, aby Państwa pozytywnie zaskoczyć i zabrać w podróż kulinarną.

Za doskonałą zabawę i walory artystyczne Balu na 100 Par odpowiedzialny będzie zespół Cocktail, który gwarantuje 100% muzyki na żywo.

Open bar z ekskluzywnymi alkoholami będzie do dyspozycji gości Sylwestrowych. Przygotowaliśmy pokazy umiejętności barmańskich co gwarantuje wielkie emocje. Drinki i koktajle przygotowywanych przez wykwalifikowanych barmanów uświetnią noc sylwestrową.

Tuż przed godziną 24 każdy z gości otrzyma lampkę szampana, aby należycie przywitać Nowy Rok, a po tradycyjnych życzeniach odbędzie się pokaz sztucznych ogni, aby wystrzałowo, z przytupem i hukiem wejść w rok 2019.

Czym byłaby prawdziwa zabawa Sylwestrowa bez zabawnych zdjęć, tańców czy konkursów. Tego wszystkiego nie zabraknie na naszej imprezie Sylwestrowej.

Bal na 100 Par będzie z cała pewnością balem nad balami!

Uczestników zabawy zapraszamy oczywiście do skorzystania z oferty noclegowej Hotelu Nowa Holandia. Przygotowaliśmy dla Państwa 24 pokoje o bardzo wysokim standardzie z niezwykle smacznym i aromatycznym śniadaniem noworocznym.

Hotel Nowa Holandia to nowy obiekt mieszczący się w bliskim sąsiedztwie kompleksu Nowa Holandia. Hotel gwarantuje bardzo wysoki poziom obsługi gości, a Sala Bankietowa mogąca pomieścić nawet do 250 osób pozwala na organizację niezwykłych przyjęć weselnych czy zabaw Sylwestrowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną (proponujemy kontakt telefoniczny), a na Sylwestra żegnającego rok 2018, a witającego 2019 pragniemy Państwa zaprosić już dziś.

Zapraszamy do kontaktu:
Kierownik gastronomii: 507 247 247 lub 605 996 212
Adres e-mail: nowaholandia@nowaholandia.pl