Nie chcą dłużej być razem. Kłopoty małżeńskie na Małej Scenie

2018-11-14 10:22:51(ost. akt: 2018-11-14 10:26:40)

Autor zdjęcia: nadesłane/Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zaprasza na kolejne spotkanie Sceny przy stoliku. „Kłopoty małżeńskie” to komedia, która z dużym dystansem opisuje związek Kingi i Roberta, którzy decydują się na rozwód. Ale przecież – kto się czubi, ten się lubi!
Dane GUS są bezwzględne. O ile już pary decydują się na formalizację związku, to wskaźnik rozwodów z roku na rok jest coraz wyższy. Czy trwanie w małżeństwie stało się sztuką tylko dla wybranych? A może po prostu małżeństwa są passe?

Kinga i Robert znajdują się na sali sądowej z prostego powodu. Nie chcą być małżeństwem. Aby dostać rozwód, muszą przekonać Sędziego, że już się nie kochają. Jednak powody, dla których nie mogą ze sobą wytrzymać są… no właśnie…

Kinga pakuje wszystko w próżniowe woreczki, Robert podjada w łóżku, kiedy ona oczekuje romantycznych wieczorów, on wybiera porno w internecie. Tych mniej lub bardziej poważnych powodów będzie więcej. Będą odpowiedzią na to czy warto ratować związek, który na pierwszy rzut oka nie ma już najmniejszych szans na przetrwanie. Czy różne charaktery to mimo wszystko dwie połówki jabłka?

Na scenie pojawią się Aleksandra Wojtysiak, Alan Bochnak i Dariusz Siastacz.

Czy będzie to historia z happy endem? Będzie się można przekonać 19 listopada na Małej Scenie Teatru im. A. Sewruka o godz. 18.30 (wejście od ul. Teatralnej). Wstęp wolny.

Od godziny 16 odbywać się będą warsztaty dramatopisarskie z autorami sztuki oraz wystawa prac młodej artystki, Julii Boros.