Zagrają w piłkę nożną, by ratować dom przyjaciela

2018-11-29 19:39:21(ost. akt: 2018-11-29 19:56:01)

Autor zdjęcia: nadesłane/organizatorzy

W najbliższą sobotę (1.12) w Elblągu odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej. — Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rodzinę z Batorowa, która może stracić dom — zapowiadają organizatorzy.
— Działka, na której stoi dom, miała zostać wystawiona na sprzedaż. Ogłoszony wcześniej przetarg jednak nie odbył się. Jednakże transakcja kupna nastąpi do końca tego roku. Do licytacji zgłosił się jeszcze ktoś inny. Kwota, od której zacznie się proces sprzedaży, to 35 tysięcy złotych. Rodzina, niestety, nie jest w stanie samodzielnie uzbierać kwoty potrzebnej do wykupu, ponieważ nie wiedzą, jaką kwotą dysponuje druga osoba. Dlatego postanowiliśmy im pomóc — informują organizatorzy turnieju charytatywnego, który odbędzie się w najbliższą sobotę (1.12) w Elblągu.

W turnieju weźmie udział 10 amatorskich drużyn. Piłkarze będą rywalizowali w hali IV Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Sienkiewicza 4 w Elblągu. Turniej rozpocznie się o godz. 12.45, a koniec imprezy przewidziany jest na godz. 20.

Przy okazji w hali urządzony zostanie kiermasz ciast, a także dobrowolna zrzutka pieniędzy dla zainteresowanych wsparciem.
— Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału. Liczymy również na przybycie kibiców i gorący doping. Zapewniamy niesamowitą zabawę oraz nagrody — zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy turnieju:
Grupa A: Stiv-Meble, Kozacy, Prezes Maj Team, FC Pompa, Asfalt Elbląg
Grupa B: Aduś i Przyjaciele, PKS Libro, RPR Nowa Holandia, Janusze, Jegłowniczanie