Poranna rozmowa o świątecznych spotkaniach i nie tylko

2018-12-10 08:04:48(ost. akt: 2018-12-10 09:52:51)
Od prawej: Joanna Urbaniak i Anna Dawid (Dziennik Elbląski)

Od prawej: Joanna Urbaniak i Anna Dawid (Dziennik Elbląski)

W najbliższy weekend (15-16.12) odbędą się Świąteczna Spotkania Elblążan. W ich trakcie odbędzie się kwesta na rzecz zwierząt z elbląskiego schroniska, którą organizują elbląscy urzędnicy. O tej akcji będziemy rozmawialiśmy w naszej porannej rozmowie z Joanną Urbaniak, rzecznikiem prasowym prezydenta Elbląga.
Podczas Świątecznych Spotkań Elblążan (15 i 16 grudnia) przed Ratuszem Staromiejskim rozstawiony zostanie specjalny, „schroniskowy” namiot.
— W sobotę i w niedzielę, w pobliżu namiotu i wzdłuż ul. Stary Rynek, prowadzona będzie wspólna kwesta pracowników schroniska, pracowników biura prezydenta miasta i wolontariuszy z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących — informuje Joanna Urbaniak, rzeczniczka prasowa prezydenta Elbląga.

Elblążanie będą mogli również wesprzeć zwierzęta, przynosząc do namiotu: dobrej jakości karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów. Do namiotu przynosić też można: ręczniki papierowe, podkłady higieniczne i płyny zawierających chlor (np. Domestos), które używane są do dezynfekcji i mycia kojców.

O akcji rozmawialiśmy z Joanną Urbaniak, rzecznikiem prasowym prezydenta Elbląga.


Poranna rozmowa to program, który emitujemy w poniedziałki i w piątki o godz. 9 na dziennikelblaski.pl oraz na naszym koncie na Facebooku. Gośćmi Anny Dawid i Arkadiusza Kolperta są ciekawi goście z Elbląga i okolic. Zapraszamy!

Nasze inne poranne rozmowy można znaleźć — tutaj.