Ruszyły licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2018-12-21 13:13:33(ost. akt: 2018-12-21 13:42:32)
WOŚP w Elblągu

WOŚP w Elblągu

Autor zdjęcia: Michał Kalbarczyk

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Elbląg już 27. raz zagra z orkiestrą Jurka Owsiaka. Na stronie WOŚP ruszyły już licytacje.
Po raz kolejny organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podjęła się Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu. Scena, na której odbędą się licytacje i koncerty stanie na starówce, w Ratuszu Staromiejskim swoją siedzibę będzie miał sztab WOŚP. Na ulicach miasta ma kwestować 450 wolontariuszy.

Na stronie www.wosp-elblag.pl można już licytować na orkiestrowych aukcjach. Do wylicytowania są już m.in. koszulka z autografami znanych polskich lekkoatletów, zestawy słodyczy, drewniane serduszka WOŚP, książki, maskotki, zabiegi kosmetyczne.

Jednocześnie Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu zwraca się z prośbą o przekazywanie fantów na aukcje.

— Może to być dosłownie wszystko (zabawki, gry, słodycze, przedmioty okolicznościowe, upominki, gadżety, książki, koszulki, płyty itd.) ale również usługi np. kosmetyczne, motoryzacyjne, fotograficzne itp. — apeluje sztab WOŚP.

Przedmioty przyjmowane są:
- Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu ul. Korczaka 34 od pon.- pt. 9.00-17.00,
- Regionalne Centrum Wolontariatu przy ul. Związku Jaszczurczego 17 / 26 od pon.- pt. 9.00-16.00 aż do dnia finału.
red.

Źródło: Dziennik Elbląski