Kurs tańca towarzyskiego. Pierwsze zajęcia darmowe

2019-01-02 15:04:22(ost. akt: 2019-01-02 15:06:34)

Autor zdjęcia: arch. CT Promyk

Już niebawem rozpoczyna się karnawał, czyli okres zimowych balów i zabaw tanecznych. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza do zapisów do nowej sekcji tańca towarzyskiego dla dorosłych.
Sekcja startuje 13 stycznia o godz. 19:00 w CSE Światowid. Pierwsze zajęcia bezpłatne. Centrum Tańca „Promyk” zaprasza na lekcje tańca towarzyskiego dla dorosłych. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się w niedziele 13 stycznia w sali sportowo-widowiskowej Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” o godzinie 19:00.

Na zajęciach poznacie kroki tańców standardowych - walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, quickstep’a, oraz tańców latynoamerykańskich - samby, rumby, cha chy czy jive’a. Lekcje poprowadzi doświadczony instruktor z wieloletnim stażem. Zajęcia odbywać się będą w parach, więc warto zabrać ze sobą kogoś z kim chcielibyście wirować na parkiecie.

Wspólny taniec to również znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu, rozbudzenie zmysłowości, podniesienie świadomości własnego ciała, a także świetna zabawa. Taniec towarzyski jest bardzo efektowny, więc podczas balu karnawałowego na parkiecie na pewno zrobicie ogromne wrażenie.
Informacja CT Promyk

Źródło: Dziennik Elbląski