Muzyczne zakończenie karnawału na lodowisku

2019-02-26 08:56:35(ost. akt: 2019-02-26 08:59:21)

Autor zdjęcia: MOSiR w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich mieszkańców na muzyczne zakończenie karnawału na lodzie. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę (3.03) na lodowisku Helena przy ul. Karowej. Początek o godz. 17.
To już ostatnie chwile karnawału, czasu zabawy i szaleństwa. A skoro zabawa to musi być dobra muzyka i wspaniały nastrój. I nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę na elbląskim lodowisku Helena, gdzie odbędzie się "Muzyczne zakończenie karnawału na lodzie". W programie dobra muzyka i taneczna zabawa dla całych rodzin.

- Łyżwy z muzyką to doskonałe połączenie, a jeśli do tego dołożymy jeszcze odpowiedni humor, to świetną zabawę mamy gwarantowaną - twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Przed nami jedna z ostatnich okazji, by w kończącym się sezonie łyżwiarskim, wspólnie pobawić się na lodowisku. Muzyczne zakończenie karnawału to najlepszy moment, by całymi rodzinami wybrać się na lodowisko i wspólnie spędzić czas na sportowo przy dobrej muzyce.

Podczas niedzielnej zabawy na lodzie nie może oczywiście zabraknąć doskonałej muzyki. O odpowiedni klimat imprezy zadba DJ SZUPIX, który zaserwuje uczestnikom zabawy zarówno obecne hity jak i szlagiery z minionych lat. Na uczestników imprezy czeka także koncert życzeń, a każdy chętny będzie mógł zamówić ulubioną piosenkę dla koleżanki, kolegi czy bliskiej mu osoby. Organizatorzy przygotowali także konkurs pod nazwą „Jaka to melodia” w którym do wygrania będą słodkie upominki.

Muzyczne zakończenie karnawału na lodowisku Helena odbędzie się w niedzielę, 3 marca, o godz. 17:00. Bilet wstępu na zabawę to koszt 9 złotych (bilet normalny) i 6 zł (bilet ulgowy). Posiadane karnety również będą upoważniały do wejścia na imprezę. W czasie imprezy czynna będzie także wypożyczalnia sprzętu, a za wypożyczenie pary łyżew zapłacimy 7 zł. Wejściówki można zakupić tuż przed imprezą w kasie lodowiska.