Wiosenne swap party w Kluberiadzie Cybermamy

2019-03-03 08:45:45(ost. akt: 2019-03-03 08:46:50)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Cyberiada zaprasza w czwartek (7.03), o godz. 11.00 na kolejne spotkanie w Kluberiadzie Cybermamy.
Tym razem proponujemy Wiosenne Swap Party, czyli wymianę ubrań, zabawek i innych rzeczy głównie dedykowanych dzieciom, które za szybko rosną i wciąż potrzebują nowych zabawek, ale też mamom, którym zostało trochę ciążowych, za dużych, za małych lub po prostu nietrafionych ubrań i akcesoriów.

Regulamin Swap party w Kluberiadzie Cybermamy:
1. Swap Party polega na bezgotówkowej wymianie rzeczy, ubranek, zabawek - nowych lub używanych, ale w stanie czystym, nieuszkodzonym i kompletnym. Dopuszczalna jest również sprzedaż, ale taka forma transakcji nie jest głównym założeniem Swap Party.
2. Maksymalna ilość rzeczy jaką można przynieść to 20 szt.
3. Aby usprawnić całą akcję prosimy podpisać rzeczy własnym imieniem i nazwiskiem oraz przygotować taki sam identyfikator noszony podczas spotkania.
4. Rzeczy przeznaczone do wymiany (sprzedaży) najlepiej dostarczyć osobiście do godz. 10.00 w dniu Swap Party. Zostaną posegregowane tematycznie (zabawki, ubranka niemowlęce, ubranka dla dzieci starszych, akcesoria dziecięce, odzież i akcesoria dla dorosłych, itd)
5. Uczestniczki indywidualnie dogadują się w kwestii wartości przyniesionych rzeczy.
6. Swap Party zaczynamy o godz 11:00, kończymy ok 13:00.
informacja nadesłana

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Polak #2691300 | 37.30.*.* 3 mar 2019 13:58

    Swap party ??? "A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają. " Czyż nie można po polsku nazwać imprezę, np: Impreza zamian ? A może impreza ta przeznaczona jest nie dla Polaków to wtedy zmienia to postać rzeczy.

    odpowiedz na ten komentarz