Cybermamy wietrzą szafy

2019-03-05 13:03:39(ost. akt: 2019-03-05 13:07:15)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Cybermamy zapraszają na Wiosenne Swap Party. To będzie okazja, żeby wymienić się ubraniami, zabawkami i innymi rzeczami dedykowanymi dzieciom. Impreza odbędzie się w bibliotece przy ul. Hetmańskiej w Elblągu już w najbliższy czwartek (7.03) o godz. 11. Wstęp wolny.
Wiosenne Swap Party odbędzie się w Cyberiadzie, czyli bibliotece przy ul. Hetmańskiej w Elblągu. Tym razem organizatorzy zapraszają na wymianę ubrań, zabawek i innych rzeczy dedykowanych dzieciom, a także mamom, którym zostało trochę ciążowych, za dużych, za małych lub po prostu nietrafionych ubrań i akcesoriów.

Regulamin Swap Party w Kluberiadzie Cybermamy:
1. Swap Party polega na bezgotówkowej wymianie rzeczy, ubranek, zabawek – nowych lub używanych, które muszą być czyste, nieuszkodzone i kompletne. Dopuszczalna jest również sprzedaż, ale taka forma transakcji nie jest głównym założeniem Swap Party.
2. Maksymalna ilość rzeczy, jaką można przynieść to 20 szt.
3. Aby usprawnić całą akcję prosimy podpisać rzeczy własnym imieniem i nazwiskiem oraz przygotować taki sam identyfikator noszony podczas spotkania.
4. Rzeczy przeznaczone do wymiany (sprzedaży) najlepiej dostarczyć osobiście do godz. 10.00 w dniu Swap Party. Zostaną posegregowane tematycznie (zabawki, ubranka niemowlęce, ubranka dla dzieci starszych, akcesoria dziecięce, odzież i akcesoria dla dorosłych itd.).
5. Uczestniczki indywidualnie dogadują się w kwestii wartości przyniesionych rzeczy.
6. Swap Party zaczynamy o godz 11.00, kończymy około godz. 13.