Zmiany w zarządzie firmy Meble Wójcik

2019-03-05 14:57:51(ost. akt: 2019-03-15 12:08:45)
Wizualizacja Centrum Dystrybucyjnego w Elblągu

Wizualizacja Centrum Dystrybucyjnego w Elblągu

Autor zdjęcia: arch. Mebli Wójcik

Wraz z nowym rokiem powołany został nowy, pięcioosobowy zarząd spółki Meble Wójcik.
Po konsolidacji przeprowadzonej w 2017 roku, w wyniku której nowym prezesem Zarządu Meble Wójcik Sp. z o.o. został Piotr Wójcik, w firmie nastąpiły kolejne zmiany. Wraz z początkiem roku powołany został nowy Zarząd, w którego skład wchodzi pięć osób: Piotr Wójcik, Katarzyna Wójcik-Borsukowicz, Jochen Horn, Andrzej Lada-Kubala oraz Winicjusz Iwański.

Firma została założona przez Leszka Wójcika w 1986 r. Od tego czasu wciąż pozostaje w rękach rodziny Wójcik, a w jej skład wchodzą trzy nowoczesne fabryki zlokalizowane w Elblągu, które specjalizują się w produkcji mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. Meble w każdym miesiącu trafiają na ponad 20 rynków z całego świata m.in. takich jak Polska, Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Ukraina i wiele innych.

Obecny podmiot Meble Wójcik Sp. z o.o. został powołany do życia 1 sierpnia 2017 roku w wyniku konsolidacji trzech spółek: Wójcik Fabryka Mebli, Fabryka Mebli Stolpłyt oraz Żuławska Fabryka Mebli. Ich połączenie było zwieńczeniem od dawna przeprowadzanych zmian wewnętrznych, które miały na celu optymalizację procesów produkcyjnych jak i administracyjnych oraz wdrożenie nowego systemu informatycznego.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, zmiany w zarządzie są kolejny krokiem w dążeniu firmy Meble Wójcik do ciągłego rozwoju i optymalizacji kolejnych procesów związanych z działalnością spółki. Na jego czele, sprawujący funkcję Prezesa, nadal pozostaje Piotr Wójcik, a na stanowisku V-ce Prezesa ds. Finansów Katarzyna Wójcik–Borsukowicz. Do Zarządu dołączyli Jochen Horn – Członek Zarządu ds. Sprzedaży, Winicjusz Iwański – Członek Zarządu odpowiedzialny za Produkcję oraz Andrzej Lada-Kubala - Członek Zarządu ds. Zarządzania Łańcuchem Dostaw.

- Przed nowym Zarządem stoi wiele ambitnych celów, m.in. dynamiczny rozwój firmy, wzrost mocy produkcyjnych i obrotów, zwiększanie portfela Klientów oraz optymalizacja procesów operacyjnych. Wszyscy jego członkowie od lat związani są z branżą meblową, i logistyczną, dlatego mam nadzieję, że ich doświadczenie oraz doskonała znajomość rynku i specyfiki branży będą motorem napędowym pozwalającym na budowanie i umacnianie silnej pozycji naszej firmy nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami – mówi prezes spółki Piotr Wójcik.

Obecnie spółka jest również w trakcie budowy nowego Centrum Dystrybucji o powierzchni 24 tyś m2 – prace budowlane rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, a oddanie obiektu do użytku zaplanowano na drugą połowę 2019 roku.

Obrazek w tresci

Zarząd Meble Wójcik, stoją od lewej: Andrzej Lada-Kubala, Piotr Wójcik, Winicjusz Iwański, siedzą od lewej: Jochen Horn, Katarzyna Wójcik-Borsukowicz

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. OBSERWATOR #2842138 | 88.156.*.* 31 gru 2019 20:24

  PUTYN SPRAWDZA LOJALNOSC POPOSŁUSZNYCH POPOZYTECZNYCHO PACHOŁKOW CZUBKOW

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Ania22 #2736682 | 93.105.*.* 22 maj 2019 21:37

  Hej, poznam Pana na dyskretne spotkania. Mam 22 lata, jestem po rozwodzie i nie chcę już faceta na dłuższy związek. Złap mnie pod loginem ania22 na portalu randkowym: czatkobiet.pl

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. ,.i.. #2721276 | 81.190.*.* 23 kwi 2019 19:41

   ....o Boże jakie zdjęcie ....prawie rodzina "Adamsów" ile to coś kosztowało ......robione na chybcika w jakimś marnym studio .....żenada ...temu w środku to rękę urwało w kieszeni ..normalnie karingtony z Dynasti....typowy przykład polskiego biznesu......zero ..powtarzam zero jakiegokolwiek poszanowania swojego wizerunku....no szkoda ale cóż sami na to pracują . Ta marna ścianka z tyłu ????? hala produkcyjna i ludzie ...to jest coś...a tu???? nie no totalna porażka

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz