Elbląg: Promowali zawód policjanta na festiwalu nauki [Zdjęcia]

2019-05-23 12:33:28(ost. akt: 2019-05-23 12:37:07)

Autor zdjęcia: nadesłane

Elbląscy policjanci włączyli się w imprezę popularyzującą naukę i technikę pod nazwą - Festiwal Nauki PWSZ w Elblągu. Wśród kilkudziesięciu stoisk z atrakcjami nie zabrakło wystawy policyjnego sprzętu. Funkcjonariusze zachęcali do wstąpienia w szeregi Policji.

Dzisiaj (23 maja) przed budynkiem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, odbył się Festiwal Nauki PWSZ w Elblągu. Celem tej imprezy, kierowanej głównie do uczniów, było przybliżenie tematyki prowadzonych badań naukowych, poznanie najnowszych osiągnięć technologicznych oraz przedstawienie ich w możliwie zrozumiałej i atrakcyjnej formie.
Najmłodsi mogli obejrzeć policyjny sprzęt, posiedzieć za kierownicą radiowozu i poznać tajniki pracy policjantów wydziału ruchu drogowego oraz wydziału prewencji.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ania22 #2737863 | 93.105.*.* 24 maj 2019 22:27

    www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl www.czatkobiet.pl - wchodzisz i ruchasz jeszcze dzisiaj bez zobowiązań. UMÓW SIĘ NA SEX JEBANKO www.czatkobiet.pl

    odpowiedz na ten komentarz