Wtorek, 18 maja 2021. Imieniny Alicji, Edwina, Eryka

Rozstrzygnięcie konkursu BaJo w południe! [Facebook]

2019-05-27 14:09:10 (ost. akt: 2019-06-03 10:59:57) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Konrad Uściński

Koło Elbląga w Gronowie Górnym są uprawiane najwyższej jakości pomidory. Właściciele, jak i pracownicy, dają z siebie wszystko, aby ich produkty były zawsze zdrowe i świeże. Jest to jedna z firm dla których tradycja uprawy jest jednym z najważniejszych jej filarów.

"BaJo" to gospodarstwo ogrodnicze z ponad 40-letnią tradycją prowadzone rodzinnie. - Specjalizujemy się w uprawie pomidorów różnych odmian oraz ogórków szklarniowych i gruntowych. - mówi Józef Lipka właściciel “Bajo”.
Pierwsze lata to uprawa w tunelach foliowych, a od 8 lat w nowoczesnej szklarni z mikroklimatem i ochroną biologiczną prowadzoną przez firmę "Koppert" która dostarcza różnego rodzaju owady pożyteczne pilnujące uprawę takie jak: macrolofus, encarsia, limonica i ttp. oraz tablice przylepne na pojawiające się szkodniki (na tym polega biologiczna ochrona pomidorów i ogórków).

Pomidory zapylane są przez trzmiele, a cała uprawa rośnie na kokosowym podłożu z odpowiednimi grzybami zabezpieczającymi system korzeniowy. 80 proc. pomidorów i ogórków jest sprzedawanych w detalicznych punktach na terenie Elbląga:

Targowisko Miejskie
Gwiezdna
Giełda Elbląska
Żeromskiego
Żyrardowska

KONKURS dla czytelników Dziennika Elbląskiego:


Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać jeden z trzech sześciokilogramowych kartoników kolorowych pomidorków "BAJO" oraz pięć nagród pocieszenia tj. firmowa siatka BaJo + kubeczek koktajlowych pomidorków należy:

Polubić fanpage BaJo Gospodarstwo Ogrodnicze
Udostępnić post publicznie na swojej tablicy
Zaprosić i oznaczyć jak największą liczbę osób do zabawy.


Konkurs dla naszych czytelników trwa od 27 maja do 03 czerwca do godziny 12; nagrody w postaci pysznych pomidorów będą do odebrania 07 czerwca (piątek) w redakcji "Dziennika Elbląskiego" w Elblągu przy ulicy Rybackiej 35.


Firma Bajo Dziękuje Swoim klientom za zaufanie i liczymy na dalszą współpracę.

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Anna L. #2738968 | 91.241.*.* 28 maj 2019 09:15

  Pryskane!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. wnerwiony #2738781 | 188.47.*.* 27 maj 2019 23:28

   Nie wiem jak teraz ale w zeszłym sezonie na targowisku, na skrzynkach były porozwieszane kartki aby nie macać pomidorów a towar podaje sprzedawca. Ja to rozumiem i w pełni popieram bo sam nie lubię kupować pogniecionych pomidorów. Ale nie mogłem znieść jak jedna z pań sprzedających wrzucała pomidory do torebek jakby to były ziemniaki czy kamienie. Do tego stopnia mnie to wnerwiało, że zmieniłem stragan.

   Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz