Dzieci też potrafią się dobrze bawić [GALERIA]

2019-06-01 12:56:31(ost. akt: 2019-06-01 14:45:08)
Dziś (1.06) odbył się coroczny festyn z okazji dni dziecka. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania: dla każdego dziecka znalazła się jakaś atrakcja. Całość dopełniały pokazy taneczne z Młodzieżowego Domu Kultury oraz dbające, aby uczestnicy imprezy nie byli głodni, Food Trucki.
Na ta okazję prezydent miasta Witold Wróblewski przekazał młodym pokoleniu elblążan klucz do miasta.

- Dzisiaj jest Dzień Dziecka, święto naszych milusińskich, życzę wszystkim dzieciom wiele radości i uśmiechu oraz jak najlepszych ocen - mówił Witold Wróblewski, prezydent miasta. - Niedawno zarządzanie miastem przekazałem studentom, dziś chcę przekazać zarządzanie najmłodszym.

Na imprezie znajdowały się rożne atrakcje dla dzieci, występy taneczne grup ze szkół podstawowych oraz z Młodzieżowego Domu Kultury, namioty w których dzieci mogły się realizować plastycznie, konkursy oraz przejażdżki konne.

- Bardzo się cieszę, że miasto organizuje takie imprezy dla dzieci. To sposób na miłe spędzenie czasu ze swoja pociechą. A wiadomo, że kiedy dziecko się bawi, każdy rodzic może wtedy spokojnie odpocząć - powiedziała nam Dominika Garbarczyk, mama dwójki dzieci.

Na elblążan, oprócz atrakcji z okazji Dnia Dziecka, czekały również Food Trucki, które zadbały o to, żeby na imprezie nikt nie bawił się głodny.

Konrad Uściński