Kolej na kino w mieście

2019-08-12 12:38:28(ost. akt: 2019-08-12 12:44:34)

Autor zdjęcia: CSE Światowid

Kino Światowid zaprasza na drugą projekcję w ramach pokazów plenerowych „Kolej na kino w mieście”. Tym razem w sobotę 10 sierpnia o godzinie 20:30 w Parku Bażantarnia (Muszla Koncertowa) rozpocznie się seans filmu „Narzeczony na niby”.
W sobotę 10 sierpnia o godz. 20:30 w Bażantarni (Muszla Koncertowa) zostanie pokazana komedia romantyczna „Narzeczony na niby”. To historia Kariny, która próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Jedyne, co należy ze sobą zabrać, to ciepłe ubranie oraz coś do siedzenia, jak np. koc czy leżak. Pierwsze 100 osób ma szansę otrzymać ciepłą przekąskę od Elbląskiego Klubu Szefów Kuchni!

Tekst: CSE Światowid / opr. MR