15 sierpnia a funkcjonowanie MOSiRu

2019-08-14 10:51:37(ost. akt: 2019-08-14 10:58:36)

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

W związku ze zbliżającym się świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Świętem Wojska Polskiego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu wprowadza zmiany w funkcjonowaniu obiektów sportowych.
Hala krytego lodowiska Helena oraz tor wrotkarski Kalbar w czwartek, 15 sierpnia będą nieczynne. Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka przy ul. Moniuszki w czwartek, 15 sierpnia, otwarte będzie w standardowych godzinach, tzn. od godz. 6.00 do godz. 22.00. Jednak w związku ze świętem nie odbędą się tego dnia zajęcia Aqua Fitness. Kryta Pływalnia przy ul. Robotniczej w związku z pracami remontowymi i przerwą wakacyjną jest zamknięta do 1 września.

Tekst: MOSiR Elbląg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gosc czwartkowy #2777258 | 37.109.*.* 15 sie 2019 09:35

    Pan Jezus Chrystus powiedział, że: Jana 3:13 "NIKT NIE WSTĄPIŁ DO NIEBA, oprócz Tego, który z nieba zstąpił - Syna Człowieczego." Zatem jeśli uważasz, że Jezus mówi prawdę, to znaczy, że dogmat o wniebowstąpieniu Maryji jest oszustwem. Musisz zatem jasno określić, komu tak na prawdę będziesz służyć i się kłaniać. Czy będzie to kłamstwo, czy może będzie to tylko Jezus? Decyzja należy do Ciebie. Wiedz, że każdy przed Bogiem zda sprawę z tego, komu oddawał cześć i chwałę. Izajasz 42:8 "Ja, Pan, a takie jest moje imię, NIE ODDAM mojej czci NIKOMU ani mojej chwały bałwanom rytym." (1 Koryntian 5:6) "Wcale nie macie się czym chlubić! Czyż nie wiecie, że odrobina kwasu całe ciasto zakwasza? " Zatem ile razy trzeba skłamać, aby być kłamcą? Czy 5 razy wystarczy? A może tylko 3 razy? Nie, mój Przyjacielu. Wystarczy oszukać tylko mały, drobny RAZ, aby stać się kłamcą. Wobec tego jeśli katolicyzm uważa się od wieków za przedłużenie linii apostolskiej oraz stanowi się ostoją Boga na ziemii, a mimo to kłamie - to w takim razie, już wiesz, że Twoje kroki powinny odejść od kłamstwa, a zwrócić się do Tego, który mówi o sobie, że jest: "Jam jest Drogą, Prawdą i Życiem." (Jana 14:6)

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)