Elektryczne jednoślady już w Elblągu

2019-08-21 12:06:31(ost. akt: 2019-08-21 12:20:39)

Autor zdjęcia: blinkee.city

Hulajnogi blinkee.city zawitały do Elbląga. Lider elektromobilności w Polsce udostępnił mieszkańcom miasta 20 elektrycznych jednośladów. Nowa flota to nie tylko nowoczesny i ekologiczny środek transportu, który uzupełnia komunikację miejską, ale także wspaniała rozrywka.
Elbląg to kolejny punkt na mapie blinkee.city, w którym mieszkańcy mogą korzystać z bijących rekordy popularności na całym świecie elektrycznych hulajnóg. – Wprowadziliśmy do miasta 20 jednośladów i mamy nadzieję, że przyniosą one użytkownikom dużo radości z jazdy oraz pomogą w codziennym, sprawnym poruszaniu się do pracy, czy na spotkania z najbliższymi – mówi Paweł Maliszewski, współwłaściciel blinkee.city.

-Każdy, kto ma ochotę skorzystać z przejażdżki jednośladem blinkee.city musi zarejestrować się w bezpłatnej aplikacji. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia wystarczy odnaleźć na interaktywnej mapie najbliższą hulajnogę i zarezerwować ją na czas dotarcia do pojazdu. Uruchomienie jednośladu oraz zakończenie podróży również odbywa się online - informuje Małgorzata Grzegolec z Biura Rrasowe blinkee.city.

-Koszt wypożyczenia hulajnogi w Elblągu to 2,5 zł opłaty startowej oraz 49 gr za każdą minutę jazdy i 9 gr za minutę postoju. Ze szczegółowymi zasadami korzystania z jednośladów można zapoznać się w regulaminie usługi umieszczonym na stronie www blinkee.city lub na infolinii - dodaje Małgorzata Grzegolec.

opr. MR