"Mayday 2" wraca na scenę

2019-10-09 10:33:32(ost. akt: 2019-10-09 10:39:52)

Autor zdjęcia: Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

Londyn. Tutaj można się zgubić. No, chyba że jest się taksówkarzem. Ale w podwójnym grafiku łatwo o nieplanowane zwroty akcji. John Smith wraca na scenę czyli "Mayday 2" już w ten weekend w Teatrze Sewruka!
Ci, którzy pamiętają Johna Smitha będą mieli okazję zobaczyć go ponownie. Po 20 latach John znów znajdzie się w tarapatach! Londyn kolejny raz okaże się za mały, żeby ukryć prawdę. Dzieci słynnego taksówkarza flirtują ze sobą przez internet. Chcą się poznać. Co zrobi tata, żeby nie dopuścić do spotkania? Rozpoczyna się gorączkowa walka z czasem pełna nieprawdopodobnych zwrotów akcji. Wkroczy do niej najlepszy przyjaciel. Kolejny raz przekonamy się, ze ukrywanie prawdy to naprawdę trudna sztuka. A ta będzie podwójnie śmieszna. Podwójnie zakręcona. I podwójnie skomplikowana!

„Mayday 2” to spektakl pełen zaskakujących i zabawnych zwrotów akcji, z ogromną dawką humoru. Znakomita farsa Raya Cooneya jest kontynuacją przygód sympatycznego taksówkarza, który od lat, niemal bezkolizyjnie, lawiruje między dwiema kochającymi go żonami. To niezawodna komedia, która od lat niezmiennie bawi widzów w Polsce i na całym świecie. Jak tym razem zakończy się historia tego nieustępliwego bigamisty?

"Mayday 2" R. Cooney, reż. J. Bończak, Duża Scena, Teatr im. A. Sewruka w Elblągu

11.10 (piątek), godz. 19.00
12.10 (sobota), godz. 18.00
13.10 (niedziela), godz. 17.00


Teatr im. A. Sewruka w Elblągu