środa, 25 maja 2022. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Finał Mistrzostw Polski w piłce siatkowej na siedząco [ZDJĘCIA]

2019-10-27 09:09:41 (ost. akt: 2019-10-27 09:16:52)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Od wczoraj (27 października) w Elblągu trwa Finał Mistrzostw Polski w piłce siatkowej na siedząco. W hali HSW MOSiR znajdującej się na Al. Grunwaldzkiej grają mecze 3 drużyny walczące o złoto.

- Mamy 3 drużyny, które walczą o medale w tym momencie: Indra Kaźmierz, Start Wrocław i IKS ATAK Elbląg. Jesteśmy jeden punkcik za Indrą, ale jeszcze nie graliśmy tych meczów głównych. Walczymy o to, żeby grać w finale, bo pierwsza drużyna z drugą gra finał, trzecia z czwartą o brąz itd. Dzisiaj gramy jeszcze kluczowy mecz z Wrocławiem, jutro rano z Indrą i miejmy nadzieję, że zagramy ostatni mecz w finale już jutro – podsumowywał wczoraj Tomasz Woźny, trener drużyny IKS ATAK Elbląg i dodał, że elbląska drużyna ma szansę na zwycięstwo – Jesteśmy dobrze przygotowani. Myślę, że w takim składzie i z taką grą, póki co jeśli nie zrobimy jakiś większych błędów, możemy walczyć o złoty medal.


Dzisiaj mecze rozgrywane będą w godzinach 9:30 – 12:30, a na 13:00 planowane jest zakończenie i oficjalne ogłoszenie wyników.
Aktualizacja wkrótce

JM

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB