Mikołajkowe spotkanie w SP 11[ZDJĘCIA]

2019-12-09 17:00:00(ost. akt: 2019-12-09 11:02:22)

Autor zdjęcia: SP 11

Miniony piątek był wspaniałą okazją do licznych, pełnych radości i zabawy spotkań. Prezentujemy kolejne z nich – mikołajkowe spotkanie z Wiolettą Piasecką w SP 1.

6 grudnia, jak od wielu już lat, w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 11 odbyło się mikołajkowe spotkanie z elbląską pisarką – Wiolettą Piasecką. |Na spotkanie zaproszeni zostali uczniowie czterech klas drugich. Przybyli licznie, ubrani w sposób niedający wątpliwości, jakie to święto. Autorka przedstawiła uczniom swoją twórczość dla dzieci, pokazała napisane przez siebie książki. Część uczestników wzięła udział w zaimprowizowanym teatrzyku, grając role zwierzątek. Kolejnym punktem spotkania były pytania skierowane do pisarki. Okazały się bardzo ciekawe. Dzieci chciały wiedzieć, kiedy zaczęło się jej pisanie, ile książek wydała autorka, jak pisze – ręcznie czy na komputerze i wiele, wiele innych.

Spotkanie zakończyło się krótką opowieścią o wydanej kolejny raz książce o Hansie Christianie Andersenie. Potem były podziękowania i rozdawanie autografów w książkach, które czytelnicy mogli zakupić u autorki, bądź przynieśli je z domu.

SP 1