środa, 12 maja 2021. Imieniny Dominika, Imeldy, Pankracego

Karpacz: ferie lekkoatletów MKS Truso [ZDJĘCIA]

2020-01-28 09:13:12 (ost. akt: 2020-01-28 09:18:14)

Autor zdjęcia: MKS Truso

- To był czas bardzo intensywnej pracy treningowej, bowiem w tym sezonie kalendarz imprez ujmuje więcej startów halowych. Zatem mniej chodziliśmy po górach, a więcej czasu przeznaczaliśmy na bieganie szybkościowe, tempowe i poprawę techniki wybranych konkurencji - relacjonuje trener Jacek Licznerski.

Mała ilość śniegu, kilka słonecznych dni, dobre warunki treningowe oraz zapał uczestników do doskonalenia swoich sprawności i umiejętności sprawiły, że pobyt był bardzo udany. Trenerzy mają nadzieję, że jeszcze kilka startów w hali, a później w przełajach, a także wiosenne zmagania na stadionie przyniosą elblążanom zadowalającą poprawę wyników.


Zapraszamy do śledzenia naszych występów, a przy okazji najmłodszych adeptów „królowej sportu” zapraszamy 30 stycznia do hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu, gdzie odbędzie się tradycyjny Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny. Rozpoczynamy o godz. 10:00, a wystartować można w wieloboju sprinterskim (2 x 30m), w skoku w dal, wzwyż oraz w biegu okrężnym na 300m. Szczegóły udostępnione są na stronie internetowej – www.mostruso.pl.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB