Sobota, 4 grudnia 2021. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Uczmy się języków, żeby poznawać świat!

2020-01-31 13:00:00 (ost. akt: 2020-01-31 09:56:11)
Monika Kwiatkowska i Marta Konowalik

Monika Kwiatkowska i Marta Konowalik

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

– Świat stoi dla nas otworem, na przeszkodzie w poznawaniu go może jednak stanąć bariera językowa. Warto inwestować w siebie i swoje umiejętności – mówi Marta Konowalik z elbląskiego Moose Centrum Języków Obcych. Czym ta szkoła różni się od innych?

Przeprowadzone w 2015 badania ujawniły przykrą prawdę, aż 44% Polaków nie znało wówczas innego języka niż ojczysty. Pięć lat później można odnieść wrażenie, że sytuacja ulega stopniowej poprawie. Dlaczego nauka języków obcych jest ważna? – Ucząc się języka, ćwiczymy zdolności koncentracji, pobudzamy szare komórki do działania, skupiamy uwagę i stajemy się bardziej efektywni, a co za tym idzie, nasze poczucie własnej wartości znacznie wzrasta – zapewnia Marta Konowalik. – Opanowanie języka nie jest łatwym procesem, wymaga od nas wysiłku, organizacji, samozaparcia, ale kiedy już pokonamy wewnętrzne trudności i nauczymy się biegle mówić i pisać w obcym języku, niewątpliwie odczujemy ogromną satysfakcję, a zadowolenie z siebie jest bardzo przyjemnym uczuciem.

Angielski stał się językiem uniwersalnym, już nawet znając jego podstawy, jesteśmy w stanie porozumieć się z każdym i wszędzie. Elbląski oddział Moose uczy jednak nie tylko języka Szekspira, w ofercie znajdziecie też rosyjski, włoski, hiszpański i inne. Co więcej, w tej szkole to uczeń podejmuje decyzje dotyczące częstotliwości lekcji, miejscu, w którym się odbędą i czy chce pracować sam, czy w grupie. – Lektor dojedzie nawet bezpłatnie do domu ucznia, co wiąże się dla klienta z wygodą i oszczędnością czasu – informuje Monika Kwiatkowska. – Proponujemy lekcje na każdym poziomie zaawansowania, dla uczniów w każdym wieku, z przygotowaniem do wszystkich egzaminów. W czasie lekcji nauczyciel indywidualizuje program, dostosowuje metody i formy pracy do potrzeb ucznia tak, by obyło się bez stresu, a lekcje były przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem – dodaje.

Moose Centrum Języków obcych działa na polskim rynku od 26 lat. – Nasze siedziby znajdują się w każdym większym mieście w kraju. Postanowiłyśmy wyjść z ofertą również do mieszkańców Elbląga i całego powiatu – mówi Marta Konowalik. – Nasza szkoła jest skupiona głównie na indywidualnej pracy z uczniem, ale proponujemy również skuteczne kursy językowe dla małych grup oraz dla klienta biznesowego, czyli naukę języka dla firm.

https://m.wm.pl/2020/01/orig/moose-logo-607834.jpg

Co ważne, musimy pamiętać, że każdy moment na podjęcie nauki jest odpowiedni. – Nauka nie zna ograniczeń, każdy wiek jest dobry, wszystko zależy od ucznia, jego determinacji, samodyscypliny i zaangażowania – zauważa Monika Kwiatkowska. – Nauczyciele z elbląskiego oddziału Moose Centrum Językowe dla każdego podopiecznego indywidualnie dobiorą odpowiednie metody i formę zajęć. Nasi lektorzy to nie osoby z przypadku, potrafią swoją wiedzę przekazać w ciekawy i skuteczny sposób i seniorom, i najmłodszym uczniom – podsumowuje Marta Konowalik.

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z nauką języka obcego, chcesz podszlifować swoje umiejętności, przygotować się do egzaminu, czy znaleźć odpowiedniego nauczyciela dla swojej babci – zaufaj osobom, które rozumieją potrzeby uczniów i pomagają im osiągnąć wyznaczone cele. Więcej informacji na temat oferty Moose Centrum Językowe znajdziecie na stronie tutaj i pod numerami 601 564 943 i 601 565 138. Wszelkie pytania możesz też kierować drogą mailową na adres elblag@moose.pl.

https://m.wm.pl/2020/01/orig/baner-607833.jpg

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Grażyna #2870712 | 89.238.*.* 18 lut 2020 10:41

    Od lat powtarzałam moim dzieciom, żeby uczyły się języków, bo to jest ich przepustka do świata i w końcu dały się przekonać. Dziś władają biegle językiem angielskim i uczą się japońskiego w naszej ukochanej szkole językowej Toddler w Gdyni.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz