Nie ustąpił pierwszeństwa pieszym – zatrzymano mu prawo jazdy [VIDEO]

2020-02-17 14:42:01(ost. akt: 2020-02-17 14:53:54)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Mężczyzna, który został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego poniesie konsekwencje swojego zachowania. Kierujący osobowym oplem 60-latek nie ustąpił pierwszeństwa pieszym, a także omijał inny pojazd, który tego pierwszeństwa pieszym udzielił. Zdarzenie zostało nagrane przez policyjny rejestrator nieoznakowanego radiowozu.
Zdarzenie miało miejsce przy ul. Kościuszki. Tam, kierujący oplem mężczyzna nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych mimo, że inne pojazdy jadące w tym samym kierunku to zrobiły. Mężczyzna wjechał na przejście w chwili, gdy byli już na nim piesi. Cała sytuacja została nagrana przez policyjny rejestrator. Chwilę później mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej.

Kierujący oplem 60-latek nie został ukarany mandatem. Jako, że wykroczenie to należy do katalogu szczególnie niebezpiecznych policjanci sporządzili dokumentację do sądu. Ten orzeknie o karze dla niefrasobliwego kierowcy oraz o tym czy zastosować wobec niego czasowy zakaz kierowania pojazdami. Policjanci w czasie kontroli zatrzymali mu prawo jazdy.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu


Komentarze (8) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Linda Mark #2883093 | 105.112.*.* 9 mar 2020 23:33

  JAK UZYSKAŁEM MÓJ POŻYCZKĘ Z TEJ WIELKIEJ FIRMY Witajcie moi drodzy ludzie, jestem Linda McDonald, obecnie mieszkająca w Austin Texas w USA. W tej chwili jestem wdową z trójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej w kwietniu 2018 r. I musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mi kredytu, nie daj się zwieść tym oszustom, którzy nazywają ich pożyczkodawcami, wszyscy są oszustwem, chcą tylko twojego pieniądze i nie słyszysz od nich więcej, zrobili mi to dwa razy, zanim spotkałem pana Davida Wilsona, najciekawsze jest to, że moja pożyczka została przekazana mi w ciągu 74 godzin, więc radzę skontaktować się z panem Davidem, jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki i masz pewność, że możesz go spłacić na czas, możesz skontaktować się z nim przez e-mail ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Brak kontroli kredytowej, brak podpisu z jedynie 2% oprocentowaniem, lepsze plany spłat i harmonogram, jeśli musisz skontaktować się z dowolną firmą w sprawie zabezpieczenia pożyczki bez zabezpieczenia, skontaktuj się z panem Davidem Wilsonem w sprawie pożyczki Oferują one wszelkiego rodzaju pożyczki Pożyczka krótkoterminowa (5_10 lat) Pożyczka długoterminowa (20_40) Pożyczka na media (10_20) Oferują pożyczki jak Pożyczka mieszkaniowa ............. Pożyczka biznesowa ........ Pożyczka dłużna ....... Pożyczka studencka .......... Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej Pożyczka biznesowa ......., Pożyczka firmowa .............. itd E-mail .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Je li chodzi o kryzys finansowy i pożyczkę, pożyczka finansowa Davida Wilsona jest miejscem, do którego należy się udać, proszę powiedz mu, że pani Linda McDonald kieruje tobą Powodzenia ... …

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Teraz "daje z buta" #2873468 | 176.105.*.* 21 lut 2020 22:21

  stary pierdziel,tzw."omijacz" na przejściu dla pieszych kontra psy! omijacz bez prawka!teraz ten stary pierdziel "daje z buta" na przystanek autobusowy, pierdząc w gacie!zrobiło się bezpieczniej!!

  odpowiedz na ten komentarz

 3. Anna #2870871 | 91.241.*.* 18 lut 2020 13:30

  Patrzeć nie można jak piesi nie rozglądając się wbiegają na przejście patrząc w telefon.

  odpowiedz na ten komentarz

 4. aa #2870162 | 213.184.*.* 17 lut 2020 15:17

  A ci piesi też chodzą jak tępe strzały-bo mają pierwszeństwo. Nawet się nie rozejrzą tylko włażą prosto pod koła. A samochód w miejscu nie stanie. Cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo.

  Ocena komentarza: warty uwagi (14) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. rydż #2870151 | 37.47.*.* 17 lut 2020 15:08

   I to jest chore w tym kraju że czymś takim zajmują się sądy i są niewydolne. Wina kierowcy ewidentnie bezsporna. Powinien być karany natychmiast przez Policje.

   Ocena komentarza: warty uwagi (18) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   Pokaż wszystkie komentarze (8)