Wtorek, 17 maja 2022. Imieniny Brunony, Sławomira, Wery

Nasz nowy dom: tak zmieniło się mieszkanie rodziny z Elbląga

2020-04-23 11:00:00 (ost. akt: 2020-04-23 11:27:20)
Elbląska rodzina w programie "Nasz nowy dom"

Elbląska rodzina w programie "Nasz nowy dom"

Autor zdjęcia: polsat.pl

Wczoraj (22.04) premierę miał odcinek jednego z bardziej popularnych programów stacji telewizyjnej Polsat — "Nasz nowy dom". Ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła mieszkanie i życie jednej z elbląskich rodzin. Poniżej efekty metamorfozy.

Mama pani Marty zachorowała na raka w 2011 roku. Po jej śmierci u elblążanki zaczęły się problemy z depresją i otyłością. — Ten stres, ta tęsknota w lodówce się znajdowała. Zajadałam to wszystko. Dawało mi radość, że mogę to przejeść wszystko. Potrafiłam po kryjomu do sklepu iść i kupować sobie słodycze, a mówić, że jadę do babci, do brata. A jechałam w inne miejsca, żeby zjeść — wspominała w programie pani Marta. Na szczęście jej najbliżsi stanęli na wysokości zadania i dzięki ich wsparciu udało się jej schudnąć aż trzydzieści kilogramów!

Cała rodzina mieszka w małym mieszkaniu, którego stan nie był dobry. Remont tego typu lokum stanowił jednak trudne wyzwanie dla całej ekipy. Mimo wszystko zespół Katarzyny Dowbor postanowił odmienić zarówno mieszkanie, jak i życie pani Marty, jej męża Łukasza, ich dwóch córek — Emilii i Hanny oraz mamy pana Łukasza — pani Elżbiety, którą nie bez powodu można określić "najlepszą teściową na świecie".

Wracająca z 5-dniowego odpoczynku rodzina nie mogła doczekać się, by zobaczyć swój nowy dom. Wszyscy byli podekscytowani i ciekawi efektów metamorfozy.

Przemianę mieszkania elblążan zobczycie tutaj.

kk


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Gość #3098193 | 85.221.*.* 26 kwi 2022 13:34

    Kto pracuje w tej rodzinie

    ! - + odpowiedz na ten komentarz