Zaśpiewaj i weź udział w domowym talent show!

2020-05-14 08:05:50(ost. akt: 2020-05-14 09:57:53)

Autor zdjęcia: pixabay

Weź udział w konkursie wokalnym „Domowe śpiewanie” organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". Szczegóły poniżej.
W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią koronawirusa zapewne każdy tęskni już za kulturą i twórczą zabawą. Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom dzielenia się emocjami i wyrażania siebie, proponujemy Wam udział w domowym talent show. Nagraj w domu swoją ulubioną piosenkę i wyślij ją do nas! Czekamy do 30 czerwca.

Śpiewać każdy może, szczególnie w domowym zaciszu. Pokaż nam, co Ci w duszy gra! Nagraj swoje wykonanie ulubionej piosenki w wersji audio lub wideo i podziel się nim z nami!


Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do różnych grup wiekowych: najmłodsi muszą mieć ukończone 6 lat, a górnej granicy wiekowej nie przewidujemy. Na Wasze nagrania czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Najlepsze z nich nagrodzimy voucherami, bonami upominkowymi, książkami oraz grami planszowymi. Wyniki konkursu poznacie najpóźniej 10 lipca – opublikujemy je na naszej stronie internetowej: www.swiatowid.elblag.pl

Organizatorem konkursu jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Szczegółowych informacji szukajcie w regulaminie opublikowanym, wraz z formularzem zgłoszeniowym, na naszej stronie, a także pod numerem telefonu: 55 611 20 89 lub poprzez maila: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl.

Obrazek w tresci

CSE "Światowid"