Poezja poprawi Ci humor…

2020-05-18 20:00:00(ost. akt: 2020-05-18 12:25:40)

Autor zdjęcia: pixabay

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu przygotowało kolejny konkurs, w którym każdy z Was będzie mógł wyrazić siebie i zaprezentować nam swoją twórczość. Napisz wiersz i wyślij go do nas! Czekamy do 30 czerwca.
W czasie pandemii brakuje Ci koncertów, wystaw i innych wydarzeń kulturalnych? Wyraź swoją tęsknotę za kulturą w formie wiersza i popraw humor sobie i innym.
Konkurs literacki „Poezja na dobry humor” ma charakter otwarty i skierowany jest do różnych grup wiekowych: najmłodsi muszą mieć ukończone 6 lat, a górnej granicy wiekowej nie przewidujemy. Na prace konkursowe czekamy do 30 czerwca 2020 roku. Najlepsze z nich nagrodzimy voucherami, bonami upominkowymi, książkami oraz grami planszowymi. Wyniki konkursu poznacie najpóźniej 10 lipca – opublikujemy je na naszej stronie internetowej.

Szczegółowych informacji na temat konkursu szukajcie w regulaminie opublikowanym, wraz z formularzem zgłoszeniowym, na www.swiatowid.elblag.pl w zakładce Konkursy, a także pod numerem telefonu: 55 611 20 89 lub poprzez maila: paulina.ponichtera@swiatowid.elblag.pl.

Obrazek w tresci

CSE "Światowid