Zaproś kino do domu!

2020-05-22 08:00:00(ost. akt: 2020-05-21 13:27:47)

Autor zdjęcia: CSE "Światowid"

Kino Światowid ma wielką przyjemność zaprosić miłośników filmów do największego,wirtualnego kina, znajdującego się na platformie MOJEeKINO.PL, czyli największe wirtualne kino, w ramach którego będzie można obejrzeć repertuary filmowe z kin na terenie całej Polski. W akcji bierze udział 47 kin, w tym Kino Światowid, i wciąż zgłaszają się kolejni chętni.
MOJEeKINO.PL to zupełnie inna jakość niż znane wszystkim VOD, charakteryzuje się unikatowym repertuarem, czy sposobem dotarcia do widza. Platforma umożliwia realizację autorskich programów kin, dopasowanych do lokalnych widzów. Repertuar cyklicznie zmieniany, będzie wzbogacany o dodatkowe wydarzenia, takie jak spotkania z twórcami, pokazami edukacyjnymi, warsztatami, czy festiwalami filmowymi (pierwszy festiwal już niebawem 29.05.-07.06.). MOJEeKINO.PL ma być dodatkowym oknem na świat i w założeniu ma wypełniać lukę pomiędzy kinem tradycyjnym, a dostępnym już VOD’em.

Co należy zrobić by oglądać filmy? Wystarczy wejść na platformę z adresu www.kino.swiatowid.elblag.pl kliknąć na belce MojeEkino.pl i wtedy zastaniemy przekierowani do miejsca gdzie można kupić bilet do kina. I to wszystko. Następnie cieszcie się seansem.

Mała uwaga i prośba. Ważne dla nas jest to, abyście podczas kupowania biletów do kina wybierali Kino Światowid w Elblągu. Mamy bardzo bogaty repertuar i przystępne ceny. Odwołujemy się także do Waszego patriotyzmu lokalnego!

Zapraszamy do kina. Zapraszamy do Światowida.

Operatorem wirtualnego kina jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych, a partnerami projektu są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier, Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.

CSE "Światowid"