Światowid wraca! [VIDEO]

2020-06-05 20:00:00(ost. akt: 2020-06-05 14:41:55)

Autor zdjęcia: CSE "Światowid"

Świetna wiadomość dla miłośników Kina Światowid. Wznawiamy swoją działalność. Przyjdź do nas już w sobotę 6 czerwca. Przygotowaliśmy bardzo ciekawy repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
Tego dnia na ekranach Kina Światowid będzie można obejrzeć cztery nowe produkcje filmowe. Pierwszą z nich jest „Sala samobójców. Hejter”. Nominowany do Oscara Jan Komasa przedstawia drugą część produkcji, która na stałe zapisała się w pamięci polskich widzów.

Kolejną przygotowaną propozycją jest „Prawda”, najnowsze dzieło zdobywcy Złotej Palmy Hirokazu Koreedy („Złodziejaszki”) i równocześnie pierwszy film w karierze reżysera nakręcony poza granicami ojczystej Japonii. To mistrzowsko zagrana, intymna opowieść o poszukiwaniach prawdy, miłości i rodzinnego szczęścia. Fabienne to wielka gwiazda kina i królowa męskich serc.


Młodszą widownię zapraszamy z rodzicami na film „Sonic. Szybki jak błyskawica”, aktorską komedię przygodową, opartą na grze wideo, a także na przebojową animację prosto ze studia Disney/Pixar „Naprzód”, w której Janko i Bogdan, dwóch nastoletnich braci elfów postanawia zbadać, czy magia wciąż istnieje.

A już w dniach od 16 do 18 czerwca, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. A. Munka, będzie można obejrzeć Repliki 13. Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Więcej o Festiwalu przeczytać możecie na stronie www.kino.swiatowid.pl

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo, dlatego najbliższe seanse w naszym kinie odbędą się z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych:
- przygotowaliśmy punkty dezynfekcji,
- sale będą systematycznie odkażane przez obsługę kina,
- ograniczymy ilość dostępnych miejsc w sali kinowej, żeby zachować między widzami odpowiedni odstęp. Nie dotyczy to rodzin i osób wspólnie mieszkających, które będą mogły usiąść razem.

Przypominamy Wam o obowiązkowych maseczkach i zachowaniu odstępu.

Do zobaczenia w Kinie Światowid!


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl