"Cudowny chłopak" w piątkowym letnim kinie

2020-07-22 14:00:00(ost. akt: 2020-07-22 09:50:09)

Autor zdjęcia: zdjęcie nadesłane, źródło: kinonh.pl

Uwaga kinomaniacy! Najbliższy seans Letniego kina pod chmurką wyjątkowo w piątek (24 lipca) na dziedzińcu muzeum, tradycyjnie po zachodzie słońca, czyli około 21:30.
Tym razem wyświetlimy komediodramat „Cudowny chłopak”. Tytułowy bohater to 10-letni Auggie (Jacob Tremblay), który od urodzenia ma zdeformowaną twarz. W nowej szkole chłopiec chce udowodnić rówieśnikom, że pomimo wyglądu, nie różni się od nich. W roli rodziców chłopca zobaczymy Julię Roberts i Owena Wilsona. „Cudowny chłopak” to wzruszająca opowieść o odmienności i trudnościach, jakie z niej wynikają. Film wszedł na ekrany kin bez fanfar, a jednak z miejsca podbił serca publiczności – i krytyków – zarabiając przy tym 100 mln dolarów. Naprawdę warto go obejrzeć.

W związku ze złagodzeniem obostrzeń związanych z koronawirusem informujemy, że nie obowiązują już wejściówki na seans. Wchodzącym nadal będzie mierzona temperatura, więc prosimy o wcześniejsze przybycie na seans. Osoby, u których pomiar wykaże ponad 37 stopni, nie będą mogły wejść na teren muzeum — informuje UM w Elblągu.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl