Poniedziałek, 29 listopada 2021. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Rozpocznij swoją przygodę z kajakarstwem

2020-09-22 12:00:00 (ost. akt: 2020-09-22 10:30:14)
zdjęcie ilustracyjne

zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: pixabay

Nadal szukasz dla swojego dziecka dodatkowych zajęć, które będą naprawdę fascynujące? Nie zastanawiaj się dłużej, UKS Silvant Kajak Elbląg wychodzi z niezwykłą propozycją skierowaną do wszystkich rodziców aktywnych i ambitnych maluchów.

Zapraszamy do rozpoczęcia wspaniałej przygody z kajakarstwem. Jeśli szukasz dodatkowego zajęcia dla swojego dziecka, zaufaj nam i wyślij pociechę do klubu na trening — zachęca elbląska kajakarka, Marta Witkowska.

https://m.wm.pl/2020/09/orig/page-1-648223.jpg

I dodaje: — Kajaki to nie tylko wspaniała przygoda, to też zawieranie przyjaźni na całe życie i możliwość realizacji swoich marzeń. Zależy nam na tym, aby dziecko dobrze się rozwijało, dlatego oprócz zajęć kajakarskich, trening składa się z zajęć dodatkowych. Najważniejsze jest bezpieczeństwo, nasze treningi uzupełniane są o naukę pływania na basenie. Oferujemy również zajęcia ogólnorozwojowe na sali i siłowni, kształtowanie prawidłowej postawy ciała, zajęcia kickboxingu, obozy letnie i zimowe i oczywiście wyjazdy na zawody, gdzie każde dziecko może spróbować swoich sił.

Jeżeli chcesz, by twoje dziecko rozpoczęło przygodę z kajakarstwem, skontaktuj się z Martą Witkowską, która z przyjemnością opowie o szczegółach zajęć.

https://m.wm.pl/2020/09/orig/page-2-648224.jpg


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB