Cztery łapy prosto z raju: Balbinka, Maszka, Łajcik i Sami

2020-10-25 12:00:00(ost. akt: 2020-10-22 12:59:20)
Pieski i kotki ze schroniska Psi Raj w Pasłęku polecają się do adopcji. Poznajcie czterech mieszkańców tego wspaniałego miejsca.
Balbinka to starsza, około 10-letnia suczka. Trafiła do naszego schroniska po śmierci swojej pani. Większość życia spędziła na łańcuchu. Balbinka wobec obcych jest zdystansowana, ale do poznanych ludzi podchodzi z ufnością. Lubi czułości i zainteresowanie nią. Bez problemu daje się brać na ręce. Marzy nam się dla niej dom, gdzie na ostatnie lata poczuje jeszcze miłość i miękkość poduch, a nie ciężar łańcucha.

Maszka to około 2-3 letnia, filigranowa koteczka. Względem człowieka jest niezmiernie przyjacielska i szuka kontaktu z nim. Toleruje koty, choć nie szuka kontaktu z nimi.

Obrazek w tresci

Łajcik to starszy, maleńki piesek. Typowy kanapowiec, piesek do tulenia. Został porzucony, błąkał się ponad miesiąc od domu do domu, w jednej z pobliskich nam wsi. Teraz większość czasu spędza, śpiąc wtulony w poduchy. Osoba, która zechce dać mu dom, na pewno zyska wspaniałego przyjaciela. Zachęcamy do adopcji tego słodkiego seniora.

Sami to około 4 m-czny kocurek, zsocjalizowany z człowiekiem, toleruje inne koty, uczony korzystania z kuwety.

Osoby zainteresowane adopcją któregoś z tych zwierząt proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 501 525 631 lub 792 074 136. Przed adopcją obowiązuje wizyta przedadopcyjna. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl