Cztery łapy prosto z raju: Ice, Victor, Olaf i szczeniaki

2020-11-08 12:00:00(ost. akt: 2020-11-05 10:42:28)

Autor zdjęcia: nadesłane

Pieski i kotki ze schroniska Psi Raj w Pasłęku polecają się do adopcji. Poznajcie czterech mieszkańców tego wspaniałego miejsca.
Ice to piękny, około 5-letni pies, nieco w typie alaskan malamuta. Ponad 2 tygodnie błąkał się między dwiema gminami. Najprawdopodobniej został porzucony. Ice, to bardzo przyjacielski i przesympatyczny pies. Ciągle domaga się kontaktu z człowiekiem. Bardzo lubi pieszczoty i często o nie prosi. Potrafi chodzić na smyczy. Musi mieć zapewnioną wystarczającą dawkę ruchu. Wymarzonym domem dla Ice'a byłoby duże ogrodzone podwórko i kochająca rodzina. Niestety Ice nie nadaje się do życia w bloku. Jest psem silnym, zdarza mu się ciągnąć na spacerach. Czy cudowny Ice znajdzie nowy dom?

Szczeniaki. Na nowy dom czekają również Szajba, Szajka i Karmel. 4-miesięczne szczeniaki będą w przyszłości psami średniej wielkości. Zaczipowane i zaszczepione czekają na swojego człowieka. Czy będą skazane na schronisko? Czy jednak los się do nich uśmiechnie?

Obrazek w tresci

Victor trafił do naszego schroniska jako kilkutygodniowy kociak. To cudowny kot, uwielbia każdy kontakt z człowiekiem, brany na ręce głośno mruczy, a gdy podsunie mu się zabawkę, potrafi bawić się godzinami. Bez najmniejszych problemów toleruje inne koty i psy. Jest wykastrowany. Potrafi załatwiać się do kuwety. Czy piękny Viktor zamieni schroniskową kociarnię na kochający dom?

Olaf to 2,5-miesięczny kocurek. Jak na swój wiek przystało, bystry, wszędobylski i chętny do zabawy. Cudownie umaszczony, wielki mruczek. Odrobaczony, zaszczepiony na wirusy. Kto pokocha Olafa?

Osoby zainteresowane adopcją któregoś z tych zwierząt proszone są o kontakt telefoniczny pod nr tel. 501 525 631 lub 792 074 136. Przed adopcją obowiązuje wizyta przedadopcyjna. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu.


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl