Wystraszony błąkał się po drodze S7

2020-12-14 14:14:58(ost. akt: 2020-12-14 14:16:08)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Nietypową interwencję przeprowadzili w niedzielę policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Zgłoszenie dotyczyło biegającego po drodze S7 psa. Kilku kierujących miało przez to nagle hamować, co mogło stworzyć zagrożenie w ruchu.
Psa błąkającego się po drodze S7 odnaleźli policjanci z ruchu drogowego. Aby go bezpiecznie złapać, na chwile wstrzymano ruch pojazdów, aby nie spowodować zagrożenia.

Pies sprawiał wrażenie zagubionego, na szyi miał metalową obrożę. Policjanci przewieźli go do schroniska dla zwierząt przy ul. Królewieckiej. Po czworonoga zgłosił się już właściciel, więc historia ma szczęśliwe zakończenie.

KMP w Elblągu


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. www.ankiety.net.pl #3020347 | 83.5.*.* 14 gru 2020 15:03

    Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Oferta dla chcących zdobyć dodatkową gotówkę! Nawiąż współpracę z panelem badawczym i wypełniaj ankiety przez internet za pieniądze i inne nagrody! Można otrzymywać: przelewy na konto 50 zł (wypłaty realizowane 1-2 razy w tygodniu), doładowania telefonu, bony do sklepów lub gadżety firmowe! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Opiniami wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie --- www.ankiety.net.pl