Wpadła, bo zabrała ozdobę z miejskiej choinki

2020-12-17 13:00:15(ost. akt: 2020-12-17 13:06:57)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Operator miejskiego monitoringu zgłosił, że widzi kobietę oraz mężczyznę, którzy… rozbierają miejską choinkę ustawioną na jednej z głównych ulic elbląskiej starówki. Kobieta jedną z choinkowych ozdób schowała do plecaka. 19-latka okazała się być poszukiwana przez policję.
Sytuacja miała miejsce wczoraj po godzinie 21.00. Policjanci patrolowo-interwencyjni zostali wysłani przez dyżurnego na elbląskie stare Miasto. Wcześniej odebrał zgłoszenie od operatora miejskiego monitoringu z Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego o kradzieży ozdób choinkowych przez pewną parę.

Policjanci szybko odnaleźli wskazane osoby w okolicy ulicy Wigilijnej. 19-letnia kobieta i 33-latek przyznali się do kradzieży. W plecaku 19-latki policjanci odnaleźli zabraną ozdobę. Sprawczyni kradzieży odmówiła przyjęcia mandatu za popełnione wykroczenie. 19-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Okazało się bowiem, że jest poszukiwana do innej prowadzonej przez policję sprawy a dokładnie kradzieży telefonu i kart bankomatowych. Teraz za wszystkie swoje czyny odpowie przed sądem.

Obrazek w tresci

KMP w Elblągu


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pozdrawiam #3021931 | 5.173.*.* 17 gru 2020 19:03

    Kawałek dalej nad rzeką Elbląg kłusole szarpią ryby , pseudo wędkarze nie są lepsi . Może by się tak zainteresować tematem . Wędkowanie dozwolone jest tylko od 7 rano do 17 .

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-4) odpowiedz na ten komentarz