Modrzewina znów należała do offroadowców [ZDJĘCIA]

2021-01-31 13:52:33(ost. akt: 2021-02-01 11:21:06)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Ryk silników, dużo błota i mnóstwo zabawy — elbląską Modrzewinę ponownie przejęli offroadowcy. Wszystko to za sprawą zawodów, które zorganizowano w ramach 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

— Ubiegłoroczna akcja była wielkim sukcesem, bo zebraliśmy około 27 tysięcy złotych — wspominał Jerzy Stanecki, organizator. — W tym roku było wiele obostrzeń, nie mogliśmy tego zorganizować tak, jak byśmy chcieli. Musieliśmy zastosować wiele ograniczeń, jak choćby nie mogliśmy dopuścić do udziału na przykład crossowców, a uczestnicy nie mogli wychodzić z samochodów. Myślę, że sprostaliśmy tym wymaganiom, bardzo dużo osób do nas przyjechało, aż z trzech województw.

— Udało się! Mechanik oddał mi auto, więc mogliśmy tu przyjechać — opowiadał pan Łukasz, który przyjechał do Elbląga ze Straszewa. — Chcemy w taki właśnie sposób pomóc dzieciom. W Elblągu jesteśmy pierwszy raz. Przyjechaliśmy całą rodziną, bo chcieliśmy miło razem spędzić czas, jednocześnie właśnie pomagając.

— Jako uczestnicy jesteśmy pierwszy raz — mówili Kasia i Piotr. — Wcześniej braliśmy udział, jako organizatorzy. To jest fajna inicjatywa, pomagamy dzieciom, a przy tym dobrze się bawimy.

Jak zauważa Stanecki, elbląski offroad, to w tym roku chyba największa impreza, jaka została zorganizowana podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Elblągu.

K


Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.plKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. errt #3054342 | 77.253.*.* 31 sty 2021 15:17

    Wielki syf i nic więcej

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz