Tych osób poszukuje policja. Rozpoznajesz kogoś? [ZDJĘCIA]

2021-02-03 18:00:00(ost. akt: 2021-02-03 20:04:17)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Od kradzieży z włamaniem i znęcanie, przez niepłacenie alimentów, po oszustwa, nielegalne posiadanie broni i groźby karalne — lista przestępstw, w związku z którymi poszukiwane są te osoby, jest bardzo długa.

Możesz mijać ich codziennie na ulicy i nie zdawać sobie sprawy, że są niebezpiecznymi przestępcami. Elbląscy funkcjonariusze poszukują w tej chwili kilkudziesięciu osób.

W pierwszej części zestawienia prezentujemy 17 mężczyzn i 1 kobietę, którym do tej pory skutecznie udaje się unikać wymiaru sprawiedliwości.

Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu którejkolwiek z poszukiwanych osób, proszone są o przekazanie ich na numer telefonu alarmowego 112. Informacje można przesyłać również anonimowo na adres policja@elblag.ol.policja.gov.pl.Czytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mazur #3058449 | 79.124.*.* 3 lut 2021 18:25

    Qlsony są tak zajęci pałowaniem ludzi , że nie mają czasu łapać przestępców i szukają frajerów a qlsony będą zbierać awanse i nagrody ...jeżeli ktoś nie wierzy czym zajmują się qlsony to proponuję , aby jutro tj. 4 lutego o godzinie 16.15 włączył telewizor na Polsacie

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz