Nowi piłkarze w Concordii

2021-02-22 10:56:35(ost. akt: 2021-02-22 11:07:22)
Od lewej: Michał Nowak i Daniel Jatczak

Od lewej: Michał Nowak i Daniel Jatczak

Autor zdjęcia: fot. Rafał Kadłubowski / MMKS Concordia

W rundzie wiosennej barwy III-ligowej Concordii Elbląg reprezentować będą dwaj nowi piłkarze. Klub pozyskał bramkarza oraz napastnika.
Po odejściu z klubu dwóch bramkarzy Kamila Szawaryna oraz Michała Leszczyńskiego klub czynił starania o pozyskanie na ich miejsce bramkarza i to mu się udało.

Został nim Michał Nowak, który ma już za sobą występy w II lidze Elanie Toruń. Ten 23-letni golkiper ostatnio występował w IV lidze dolnośląskiej w AKS Strzegom.

Drugim nowym nabytkiem Concordii jest 19-letni napastnik (młodzieżowiec) Daniel Jatczak, wychowanek SMS Łódź, który jeszcze w rundzie jesiennej, reprezentował barwy III-ligowego Górnika Konin.

Drużyna Concordii pod okiem trenera Krzysztofa Machińskiego, rozpoczęła ósmy tydzień przygotowań do rundy wiosennej. Sztab szkoleniowy nie ustaje w poszukiwaniu kolejnych zawodników, którzy uzupełnią kadrę na rundę wiosenną.

W elbląskim klubie w zajęciach uczestniczą, dwaj testowani Brazylijczycy. 21-letni obrońca Mariano Dovnelas oraz 22-letni napastnik Alres Mathias.

Czy klub podpisze z nimi kontrakty? Wszystko wyjaśni się po środowym spotkaniu kontrolnym Concordii z GKS Wikielec, który rozegrany zostanie o godz. 18 na stadionie MOSiR przy ul. Skrzydlatej.

Jerzy Kuczyński


[highlight]Czytaj e-wydanie Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerzeKliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl