Napadli, pobili i uciekli. 32-latek wylądował w szpitalu

2021-02-22 13:18:05(ost. akt: 2021-02-22 13:30:23)
zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Policja

W minioną sobotę w Elblągu przy ul. Wyspiańskiego doszło do napadu i pobicia. Ofiara – 32-letni mieszkaniec miasta – z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.
Proszę o pomoc w ustaleniu sprawców wczorajszego napadu na mężczyznę. Dwóch typów po godzinie 23 napadli na wracającego do domu 32-latka. Został uderzony w głowę metalowym przedmiotem oraz bestialsko skopany. Próbowano go okraść z zegarka telefonu i portfela. Udało im się wyrwać słuchawki sony niebieskie. Proszę o informację czy ktoś widział to zdarzenie, które miało miejsce  na ulicy Wyspiańskiego obok klatki nr 13 lub widzieli 2 osobników w kapturach i maskach, biegnących w kierunku ul. Jaszczurczego za wszelkie informacje dziękuję. Sprawa zgłoszona na policję – taki post pojawił się w miniony weekend na jednym z elbląskich portali społecznościowych.

O sprawę zapytaliśmy kom. Krzysztofa Nowackiego z KMP Elbląg.

– Do zdarzenia doszło 20 lutego – w sobotę – około 23:30. Nieznany sprawca po uprzednim doprowadzeniu mężczyzny do stanu bezbronności, uderzając go w tył głowy, zażądał wydania telefonu i portfela. Pokrzywdzony tego nie zrobił – sprawca zabrał mu słuchawki i oddalił się w nieznanym kierunku. Pokrzywdzony z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala – wyjaśnia Nowacki.

Elbląska policja prowadzi działania, mające na celu ustalenie sprawcy lub sprawców zdarzenia. Osoby, które mogą coś wiedzieć na temat sprawy, proszeni są o kontakt z KMP Elbląg.

Do tematu powrócimy.


[highlight]Czytaj e-wydanie Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerzeKliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3061043 | 77.111.*.* 23 lut 2021 07:51

    Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia ;) http://panieonline.pl/monia89

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz