Sobota, 15 maja 2021. Imieniny Dionizego, Nadziei, Zofii

Problem z Vectrą w wielu miastach. Internet nie działa [AKTUALIZACJA]

2021-02-25 14:06:01 (ost. akt: 2021-02-25 17:46:55)

Autor zdjęcia: Pixabay

Dziś po 12 serwis downdetector.pl odnotował ponad 10 tysięcy zgłoszeń, dotyczących problemów z internetem od jednego z największych dostawców. Awaria dotyczy m.in. Elbląga.

Internet padł. Nie ma kontaktu z operatorem, a infolinia rozłącza się po 2 sekundach - pisze jedna z użytkowniczek.

Problemy z internetem od jednego z największych dostawców zgłaszają mieszkańcy Warszawy, Gdańska, Olsztyna, Wrocławia, Katowic, Elbląga i wielu innych miast.

https://m.wm.pl/2021/02/orig/img-20210225-140454-687416.jpg

Vectra nie wydała jeszcze oświadczenia w sprawie awarii, a sytuację skomentowała na swoim facebookowym profilu w komentarzu do niezwiązanego ze sprawą wpisu.

“Drodzy, niestety, w tej chwili mogą występować problemy z dostępem do usług. Nasi technicy pracują już nad usunięciem awarii. Przepraszamy za niedogodności” - czytamy.

Część użytkowników downdetector.com informuje, że w niektórych miastach internet wrócił.

Z naszych ustaleń wynika, że w Elblągu nadal jest problem z połączeniem, a infolinia dostawcy nie działa.

AKTUALIZACJA


Vectra potwierdziła awarię:

Wystąpiła awaria, w wyniku czego ograniczony jest dostęp do Internetu, Strefy Klienta oraz naszej infolinii. Intensywnie pracujemy nad jak najszybszym usunięciem awarii – usługi są stopniowo przywracane.
Problemy z Internetem występują podczas ponownego uruchomienia modemu. Na urządzeniach, które nie były resetowane, łącze internetowe powinno być w dalszym ciągu dostępne. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby jak najszybciej przywrócić pełne działanie naszych usług. Przepraszamy za wszystkie niedogodności. Na wszystkie wiadomości odpowiemy najszybciej jak to tylko możliwe, a kolejne informacje podamy wkrótce.

A następnie poinformowała o tym, że wszystkie usługi są już dostępne:

Zakończyliśmy prace nad przywróceniem usług. Internet, Strefa Klienta i infolinia są dostępne. Jeszcze raz ogromnie przepraszamy Was za tę sytuację.


[highlight]Czytaj e-wydanie Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerzeKliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB