SuperSołtys 2021: Ostatnie chwile na oddanie głosu

2021-03-02 19:00:00(ost. akt: 2021-04-08 12:52:58)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Jesteśmy pewni, że na wyróżnienie zasługuje wielu sołtysów i sołtysek z naszej okolicy. Nadal mamy szansę docenić ich wysiłki, oddając głos na swoich faworytów w naszym plebiscycie na SuperSołtysa.
JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZEJ AKCJI?

Kandydatury na "Super Sołtysa 2021" wraz z uzasadnieniem mogą zgłaszać samorządowcy, instytucje, organizacje i stowarzyszenia oraz czytelnicy i redakcje mediów Grupy WM. Organizator, układając listy, korzysta z ogólnodostępnych spisów znajdujących się na stronach urzędów gmin. Nazwiska sołtysów należy przysyłać na adres: wydawca@gazetaolsztynska.pl. Na zgłoszenia z uzasadnieniem kandydatury czekamy do 19.02. 2021 roku do godziny 15.00.

DO KIEDY TRWA GŁOSOWANIE?
Głosowanie potrwa do 2 marca 2021 r. do godz. 23.59. Nazwiska kandydatów i zasady głosowania znajdują się na www.gazetaolsztynska.pl. Koszt jednego sms-a wynosi 2,46 zł brutto.

Konkursy na SuperSołtysa 2021 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms-ów nadesłanych w głosowaniu w całym regionie otrzyma tytuł: SuperSołtysa 2021 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Do każdego pełnoletniego mieszkańca wsi, z której pochodzi wygrany sołtys, trafi półroczna e-prenumerata gazety.

Ranking powiatowy

Ranking regionalny

Regulamin: kliknij tutajCzytaj e-wydanie
Dziennik Elbląski zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl