Poniedziałek, 17 stycznia 2022. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Zespół Religion z nowym utworem [VIDEO]

2021-03-23 18:00:00 (ost. akt: 2021-03-23 13:09:05)

Autor zdjęcia: Religion

To już piąty singiel elbląskiej grupy Religion. Zespół, który powstał z inicjatywy Łukasza Gesek, zaprasza do obejrzenia najnowszego teledysku do utworu „Otrzyj moją łzę”.

Grupa skupia muzyków z Elbląga, którzy nagrywają płytę o treściach religijnych i nie tylko. Najnowszy singiel nawiązuje do okresu Wielkiego Postu.

W sesji nagraniowej udział wzięli akordeonista i trębacz Michał Dreger oraz odpowiedzialny za wokal i gitary Łukasz Gesek, który stworzył również tekst i muzykę.

Teledysk nagrany został w Centrum Sztuki Galeria El i w katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Realizacją zajął się Szymon Baźmierowski.

– Wcześniej nie potrafiłem pisać tekstów uwielbiających tzw. religijnych, to zmieniło się gdy zacząłem czytać Pismo Święte i gdy zaczęło zmieniać się moje życie. Pisanie takich tekstów nie przebiega tak samo jak w przypadku tekstów komercyjnych. Tu potrzebna jest gruntowna przemiana, życie Ewangelią, codzienna modlitwa i studiowanie Biblii. Nie ukrywam, że czytam codziennie i sprawia mi to przyjemność. Takie teksty, muszą być prawdziwe, dlatego nigdy nie wiem, o czym napiszę... Temat przychodzi po natchnieniu, wywołanym modlitwą i lekturą Pisma Świętego – przekazuje Łukasz Gesek.

Kolejny singiel zespołu ukaże się późną wiosną, póki co zapraszamy do posłuchania aktualnej propozycji.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. errt #3063217 | 77.253.*.* 24 mar 2021 17:58

    Ło matko. Tragedia.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz