Wybieramy najpopularniejszą OSP! Ostatni dzień głosowania!

2021-04-16 16:00:00(ost. akt: 2021-04-22 07:47:22)

Autor zdjęcia: pixabay

Wybieramy najpopularniejszą jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej powiatu elbląskiego! Głosujemy już tylko dziś do końca dnia.
Rozmawialiśmy już z faworytami, którzy od dłuższego czasu zajmują czołowe miejsca w rankingu.

Piotr Peplau z jednostki w Markusach powiedział nam, że jednostki OSP to po pierwsze świetnie wyszkolona kadra, wyposażona w nowoczesny sprzęt, pozwalający na realizację naprawdę trudnych zadań ratowniczych.

— Ludzie dostrzegają złożoność zagrożeń, jakim stawiamy czoła, a że wykonujemy nasze zadania profesjonalnie — szanują nas za to. Jesteśmy otwarci na ludzi oraz ich potrzeby, chętnie pomagamy również po służbie, a to przekłada się na wzrost zaufania oraz ogólnej sympatii do formacji, jaką jest OSP — zauważa prezes OSP Markusy.

— Niektórzy z nas jako dzieci marzyli o karierze strażaka, innych wiążą rodzinne wielopokoleniowe tradycje — wszystkie te historie tworzą cały obraz naszej strażackiej rodziny — mówi natomiast Paweł Liedtke, naczelnik OSP Zwierzno.

Ochotników łączy wspólny cel — pomoc drugiemu człowiekowi.

***

Głosowanie na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną rozpoczynamy 5 marca. Plebiscyt zakończymy 22 kwietnia 2020 roku. Wtedy poznamy najpopularniejsze jednostki w miejscowościach naszego powiatu, a także dwie najpopularniejsze OSP na Warmii i Mazurach. W tym drugim przypadku OSP powalczą w dwóch kategoriach, w pierwszej znajdą się te, które znajdują się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, i te, które się w nim nie znajdują.
Wybierzemy także najpopularniejszą w regionie Kobiecą Drużynę Pożarniczą oraz najpopularniejszej Młodzieżową Drużynę Pożarniczą.

OSP Z POWIATU ELBLĄSKIEGO

DRUŻYNY KOBIECE

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE

Regulamin: kliknij tutajKomentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Knur #3065328 | 83.8.*.* 22 kwi 2021 14:15

  Strażacy z gminy Markus to chyba sami wysyłają esmsy żeby wygrać , bo na pewno mieszkańcy tyle na Was nie głosują. Zróbcie normalną rywalizację ale Markusy muszą zgarnąć wszystkie kategorie. Na początku nie mieliście dużo głosów.OSP Krzewsk to już dawno popadł w samozachwyt.

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Monika #3064968 | 82.160.*.* 17 kwi 2021 09:52

   Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : http://panieonline.pl/monika30

   odpowiedz na ten komentarz