Siedziała w samochodzie, była pijana i miała słoik z narkotykami

2021-04-29 14:06:44(ost. akt: 2021-04-29 14:10:27)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Policjanci dostali zgłoszenie, że kobieta od kilku godzin siedzi w samochodzie. Bali się, że mogła zasłabnąć i grozi jej wyziębienie. Chcieli jej pomóc i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu nie pozostawił wątpliwości. 24-latka była pijana. Dodatkowo podała fałszywe dane, a w torebce kobiety policjanci znaleźli szklany słoik z narkotykami.
Policjanci z Elbląga zostali powiadomieni, że w Jegłowniku na ul. Szkolnej od kilku godzin w samochodzie siedzi kobieta. Nie reagowała na pukania w szyby. Istniało podejrzenie, że coś się stało.

Na miejsce przyjechali mundurowi i otworzyli drzwi. Zapach alkoholu, wydobywający się z toyoty i bełkotliwy ton 24-latki, nie pozostawił wątpliwości. Była pijana.

To nie wszystko.

Podczas rozpytania podała fałszywe dane. A dokładniej dane swojej siostry, a w jej torebce policjanci znaleźli szklany słoik z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że to amfetamina (9 gramów).

24-letnia elblążanka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Przyznała się i odmówiła składania wyjaśnień. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP Elbląg