Słona woda nie jest gorsza od słodkiej

2021-06-11 07:57:12(ost. akt: 2021-06-11 21:59:24)

Autor zdjęcia: Igor Hrywna

Odwróciliśmy się od morza. Teraz musimy to zmienić w ciągu dwóch lat. Jako region musimy być jednak gotowi na ten 2023 rok. Czemy na 2023?
Przekop Mierzei Wiślanej przekroczył półmetek. – Prace na budowie drogi wodnej łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską idą zgodnie z harmonogramem...W 2023 r. planujemy zakończyć tę inwestycję – mówi minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Przekop to wielka szansa dla sporej części warmińsko-mazurskiego. Z reguły mówimy o tym w kontekście Elbląga, a przecież skorzystać na tym mogą także Frombork, Nowa Pasłęka, Suchacz czy widoczne na zdjęciach Tolkmicko.

Odwróciliśmy się od morza. Teraz musimy to zmienić w ciągu dwóch lat. Jako region musimy być jednak gotowi na ten 2023 rok. Nad zalewem potrzebna jest infrastruktura. Ale przede wszystkim potrzebna jest nam zmiana myślowa. Że nasza jest nie tylko słodka, ale też i słona woda.

Igor HrywnaKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3068435 | 82.160.*.* 11 cze 2021 15:41

    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz