Wernisaż malarstwa Beaty Wilgi w „Światowidzie”

2021-06-22 14:01:00(ost. akt: 2021-06-21 18:18:03)

Autor zdjęcia: CSE Światowid

Już od 22 czerwca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu rozpoczyna się trzydniowy cykl wydarzeń pn. „Być kobietą!”. W programie m.in. wykłady i warsztaty, a także wernisaż malarstwa Beaty Wilgi, który odbędzie się w najbliższą środę 23 czerwca (środa) o godz. 19.00. Wstęp wolny.
„Być kobietą!” – to wydarzenie skierowane do kobiet, które poszukują odpowiedzi na wiele pytań. Różnorodną tematykę i formy prezentacji łączy wspólny mianownik – kobieta. Jednym z wydarzeń cyklu będzie wernisaż malarstwa Beaty Wilgi - malarki i dizajnerki, autorki projektów plastycznych i printów wnętrzarskich w Polsce i za granicą.

- Artystka zaprezentuje fascynację pięknem natury i ekspresją zmian w portrecie kobiety. Elementy nowoczesnego dizajnu splata z naturalną luminescencją. Specjalizuje się w malarstwie akrylowym, tuszu chińskim tradycyjnym, odważnie łączy techniki i faktury – mówią organizatorzy.
Pierwsze dziesięć osób, które przyjdą na wernisaż, otrzymają prezent z grafiką artystki.

Wystawę będzie można oglądać do końca lipca w godzinach otwarcia Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Pełen program cyklu „Być kobietą” znajduje się na stronie internetowej CSE „Światowid”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Więcej szczegółów pod nr tel. 55 611 20 59.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu