Koronawirus: Dwa nowe przypadki w Elblągu

2021-06-26 10:36:10(ost. akt: 2021-06-26 10:40:18)

Autor zdjęcia: pixabay

Ministerstwo Zdrowia informuje o 100 nowych przypadkach koronawirusa w kraju. W sumie w całej Polsce zmarło 21 zakażonych osób, na Warmii i Mazurach nie odnotowano przypadków śmiertelnych.
Według danych przedstawionych w sobotę rano przez Ministerstwo Zdrowia zanotowano 100 nowych przypadków koronawirusa. Z powodu COVID-19 ostatniej doby zmarło 5 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 16 osób. W warmińsko-mazurskim potwierdzono 5 nowych zachorowań.

Zakażeni w poszczególnych powiatach:
giżycki: 1
olsztyński: 2
Elbląg: 2


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. CARAMEL #3069673 | 82.102.*.* 27 cze 2021 17:48

    Gdzie uzyskać wiarygodną pożyczkę? Uzyskanie legalnej firmy kredytowej zawsze było dużym problemem. Do klientów, którzy mają problemy finansowe i potrzebują na nie rozwiązania. Kwestia kredytu i przedpłat to coś, o co klienci zawsze martwią się, szukając pożyczki u legalnego pożyczkodawcy. Jednak dzięki firmie HILLTOP FINANCE dokonaliśmy tej zmiany w branży pożyczkowej. (hilltopfinancefirm@gmail.com) Dlacze go powinienem otrzymać pożyczkę od HILLTOP? W HILLTOP staramy się być najlepszą firmą pożyczkową online pod względem naszych usług i zadowolenia klientów. 90% naszych wnioskodawców oferuje pożyczki bez zabezpieczenia - przy oprocentowaniu nawet 3% - bez wymogu zdolności kredytowej - wymaga bardzo mało formalności - planowane terminy spłaty są elastyczne - wypłata pożyczki w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku - bardzo przyjazne środowisko. Jak uzyskać pożyczkę od HILLTOP? Oferujemy niezabezpieczone pożyczki w wysokości od 3000 do 500000 w USD/EUR/PUNKT. W dalszym ciągu obowiązują inne równoważne waluty. Teraz pospiesz się i wybierz formularz wniosku, aby uzyskać pożądaną pożyczkę na konsolidację, działalność gospodarczą, remont domu i inne istotne kwestie. e-mail: hilltopfinance@protonmail.com e-mail: hilltopfinancefirm@gmail.com whatsapp : kliknij link, aby wysłać wiadomość na czacie https://wa.link/gig6hb

    odpowiedz na ten komentarz