Zatrzymał agresora do przyjazdu policji

2021-06-28 13:29:42(ost. akt: 2021-06-28 13:30:27)

Autor zdjęcia: KMP Elbląg

Dość nietypowa sytuacja miała miejsce w jednym ze sklepów w elbląskiej dzielnicy Nad Jarem. Tam, pijanego awanturnika przed demolowaniem sklepu powstrzymał policjant, który był po służbie, a również robił tam zakupy. Agresywny i pijany 33-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia.
Do jednego ze sklepów w piątek około godz. 13.00 wszedł pijany 33-latek, który najpierw wywołał awanturę z obsługą sklepu, a chwilę później zaczął przewracać stojące tam reklamy produktów, a także zrzucać z półek wystawiony tam towar.

Skutecznie przed dalszą dewastacją mężczyznę powstrzymał policjant, który był po służbie, a również robił zakupy w tym sklepie. 33-letni agresor został obezwładniony i przytrzymany do przyjazdu policyjnego patrolu. Chwilę później siedział on już w radiowozie.

Resztę dnia spędził w policyjnym areszcie, gdzie wytrzeźwiał, a gdy już to nastąpiło został „rozliczony” za popełnione wykroczenia.

KMP w ElbląguKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Monika #3069818 | 194.36.*.* 29 cze 2021 06:50

    Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz