Dziewczyna Lata 2021: Głosowanie trwa! Wciąż możesz się zgłosić!

2021-07-01 08:00:00(ost. akt: 2021-08-26 07:30:17)
To te dziewczyny mają najwięcej głosów w chwili pisania tego artykułu

To te dziewczyny mają najwięcej głosów w chwili pisania tego artykułu

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Głosowanie na Dziewczynę Lata 2021 jest już w toku, ale nie oznacza to, że zamknęliśmy się na kolejne zgłoszenia. Brakuje Cię w gronie naszych laureatek? Nie czekaj, wyślij swoje zdjęcie na gazeta@dziennikelblaski.pl!
W chwili pisania tego artykułu najwięcej głosów mają Anna Woronowicz, Żaklina Bartochowska, Aneta Łukasik i Izabela Mackiewicz.

Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że głosowanie jest bardzo dynamiczne, a ostateczne wyniki mogą nas wszystkich zaskoczyć!

Na tę chwilę mamy 12 kandydatek z Elbląga i powiatu elbląskiego, ale wciąż nam mało! Zgłoszenia przyjmujemy do 20.08.2021!


Kto nie kocha wakacji? Nasze ciała zdobi przepiękna opalenizna, włosy delikatnie rozwiewa morska bryza, a uśmiechy są zdecydowanie bardziej radosne! Tylko łapać za aparat i uwieczniać chwile, którymi teraz możesz podzielić się z nami, biorąc udział w konkursie o tytuł Dziewczyny Lata 2021.

Nie skazuj swoich wakacyjnych fotek na zapomnienie! Nieważne, czy spędzasz urlop na bezludnej wyspie, czy pod namiotem we własnym ogródku — zawsze warto uwiecznić swój wyjątkowy letni wizerunek i wygrać niezwykłą pamiątkę — gazetę z własnym zdjęciem na okładce!

Aktualizacja


Głosowanie zakończone. Zwyciężczynię poznamy niebawem.