MOSiR zaprasza: Sobota z tenisem w Elblągu

2021-07-09 16:04:52(ost. akt: 2021-07-09 10:27:48)
Najbliższe zajęcia odbędą się 10 lipca, a kolejne – 21 i 28 sierpnia, w godzinach 9-12

Najbliższe zajęcia odbędą się 10 lipca, a kolejne – 21 i 28 sierpnia, w godzinach 9-12

Autor zdjęcia: MOSiR Elbląg

W okresie letnim na Torze Kalbar można nie tylko jeździć na rolkach, wrotkach, rowerkach biegowych, hulajnogach czy grać w koszykówkę lub siatkówkę. Fani tenisa ziemnego także mają swoje miejsce, dzięki dwóm kortom. To tam w czasie Wakacji z MOSiR-em odbywają się zajęcia z instruktorem. Udział w nich jest bezpłatny.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na „soboty z tenisem”, odbywające się w ramach Wakacji z MOSiR-em. Są to zajęcia praktyczne dla wszystkich tych, którzy chcieliby podwyższyć swoje umiejętności w tej grze, poznać tajniki prawidłowych odbić i przede wszystkim trochę się poruszać. Wraz z zawodowym instruktorem ze szkoły tenisa Score będzie można nauczyć się wielu podstaw i przećwiczyć je od razu na korcie.

Najbliższe zajęcia odbędą się 10 lipca, a kolejne – 21 i 28 sierpnia, w godzinach 9-12. Można przynieść ze sobą swój sprzęt, ale będzie możliwość skorzystania także z rakiet udostępnionych przez organizatorów. Prosimy o zaopatrzenie się w wodę i odpowiedni sportowy ubiór. Warto także przypomnieć, że korty na Torze Kalbar można również wynajmować w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji na temat kortów znajduje się na stronie MOSiR.

Sprawdź również szczegółowy plan pozostałych wydarzeń i imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em.

MOSiR Elbląg